W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Zaginął 28 – latek z gminy Dzikowiec

Policjanci poszukują 28-letniego mieszkańca gminy Dzikowiec. Mężczyzna w poniedziałek wyjechał samochodem z domu i od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wczoraj w Dzikowcu został znaleziony jego samochód. Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 28-latka proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej.

Zaginięcie mężczyzny we wtorek wieczorem zgłosiła żona. Z przekazanych informacji wynika, że 28-latek ostatni raz był widziany w poniedziałek rano w miejscu zamieszkania, skąd wyjechał samochodem osobowym marki Citroen. Od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wczoraj na drodze leśnej na terenie Dzikowca, w sąsiedztwie drogi relacji Dzikowiec – Raniżów został znaleziony samochód, którym odjechał mężczyzna.

Rysopis mężczyzny: wzrost 193 cm, szczupły, włosy krótkie, czarne, oczy piwne. Ubrany w szarą bluzę z kapturem i zielone spodnie robocze, czarną koszulkę, czarne buty robocze i czapkę z daszkiem koloru kremowego. Mężczyzna posiada bliznę na skroni po prawej stronie.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać informację na temat miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej tel. całodobowy:  47 822 13 10.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa