W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zaginął Eugeniusz Skowron

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują Eugeniusza Skowrona, 63-letniego mieszkańca Radomyśla Wielkiego. Mężczyzna 6 lipca, we wtorek około godz. 10, wyszedł z domu nie informując nikogo dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 65 lat, wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała,  włosy krótkie blond, oczy niebieskie, lekki zarost na twarzy, widoczne skrzywienie nosa.

W chwili zaginięcia ubrany był: spodnie typu jeans koloru niebieskiego, koszulka typu polo koloru białego z poziomymi jasnoniebieskim paskami, półbuty skórzane koloru brązowego.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionym lub miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu tel. 47 82 273 26 (w godz. 7.30 – 15.30) lub 112.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa