W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Zagłosuj na radomyskie obserwatorium astronomiczne

Obserwatorium Astronomiczne w Radomyślu Wielkim bierze udział w konkursie „Inwestycja z perspektywą” organizowanym przez Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej.

Konkurs ma na celu promocję inwestycji samorządowych dofinansowanych z funduszy unijnych. Można je znaleźć pod linkiem: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa.

Głosowanie internetowe na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE trwa do godz. 16.00 w piątek 10 lutego. Przy opisie konkursowym znajduje się mechanizm umożliwiający głosowanie. Należy przepisać hasło z kodu obrazkowego (uwaga na duże i małe litery) i kliknąć: Oddaję swój głos. Głos zostanie zaliczony w momencie pojawienia się komunikatu: „Dziękujemy za oddany głos!” Uwaga: głosować można wielokrotnie!

Link do zagłosowania na radomyskie obserwatorium: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/radomysl-wielki-obserwatorium-astronomiczne-dla-uczniow

Zgodnie z zapisami regulaminu konkurs wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 r. podanej przez Główny Urząd Statystyczny.

Zachęcamy do głosowania i dziękujemy za każdy głos.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stypendia sportowe czekają na wnioski

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa