W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zakaz ruchu samochodów na Rynku Starego Miasta tylko w weekendy

W Urzędzie Miejskim w Mielcu odbyło się dziś (08.08.2022) spotkanie Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego z przedstawicielami przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność handlową w obszarze mieleckiego Rynku starego miasta.

Po raz kolejny przedstawili oni swoje argumenty związane z ich sprzeciwem wobec decyzji o zamknięciu w miesiącu sierpniu przejazdu ulicą Rynek nie tylko w weekendy, tak jak to miało miejsce w miesiącu lipcu, ale przez siedem dni w tygodniu. Przedsiębiorcy wskazywali na spadek obrotów w swoich sklepach przez pierwszy tydzień sierpnia, od kiedy obowiązują nowe zasady.

Rada osiedla Kilińskiego, uwzględniając głosy niezadowolenia mieszkańców tej części miasta, także wypowiedziała się przeciwko zamknięciu ulicy Rynek przez cały tydzień.

Wychodząc naprzeciw postulatom zarówno handlowców jak i mieszkańców starówki, Prezydent Jacek Wiśniewski podjął decyzję o ponownym otwarciu (w dni robocze) przejazdu ulicą Rynek od dnia 10 sierpnia (środa).

Do końca sierpnia Rynek będzie zamykany dla ruchu samochodowego na tych samych zasadach jak w lipcu – tylko w weekendy – od godziny 14.00 w soboty do godz.22.00 w niedzielę.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Za jazdę rowerem z 0,5 promila alkoholu, mandat to 2500 złotych!

Wiadomości Mielec

SP 3 czwartą szkołą Podkarpacia [FOTO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu profilaktyczne badania na raka płuc [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa