W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Zakończenie Sezonu Żeglarskiego 2021 [FOTO, VIDEO]

Jak co roku w pierwszy weekend października Klub Żeglarski ORKAN wraz z sympatykami żeglarstwa z powiatu mieleckiego i okolic świętował zakończenie sezonu żeglarskiego. Z tej okazji na „Przystani Bryza” w Otałęży odbyły się zawody „old bojów” w krawacie, gdzie na Optymistach rywalizowały „mocno starsze dzieci”, a niebawem po nich po nich do rywalizacji przystąpili młodsi uczestnicy.

Rywalizacja w obu grupach była zawzięta. Po zawodach i wręczeniu medali uroczystym wybijaniem szklanek na klubowym dzwonie zamknięto „umownie sezon 2021′” umownie bo mamy jeszcze w planach. Rejs po zatoce, i Koncert Mechanicy Szanty. Później były tak zwane kuluary i zagrała nam kapela „ad hoc” w składzie Miłosz, Gieno, Bombaj, i Konrad.

Impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu członków klubu i sympatyków, a imprezę wsparli Firma Xerima, zakład Pieczątkarski Józef Kardyś, Reg-Benz Mielec oraz portal W Cieniu Jupiterów który także był medialnym partnerem wydarzenia. Impreza odbyła się także dzięki wsparciu projektu Polsailing, a szkolenia dzieci były z grantu Gminy Miejskiej Mielec.

W zawodach brały udział dzieci z KŻ Orkan Mielec i Klubu Niluś z Kolbuszowej. Wygrali wszyscy uczestnicy zabawy – i ci na wodzie i a także ci którzy w ramach akcji ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego mogli pływać na jachtach

Z kronikarskiego obowiązku powiadamiany ze w zawodach o Puchar Optymistrza wzięło udział 9 dzieci a pierwsze miejsce zajęły wspólnie Zofia Nowak i Zofia Wiącek, kolejne zaś Laura Skrzypek. Wśród „old Bojów”: wygrał Jurek.

Poniżej przedstawiamy relację foto/video z tego wydarzenia 🙂

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa