W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne

Zakończenie z rozliczeniem tegorocznego Finału WOŚP

Sztab #3016 Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Podkarpacka Hufiec Mielec został rozliczony przez Fundację, więc czas na podsumowanie i zakończenie naszego przedsięwzięcia.

Sztab zaprasza na spotkanie podsumowujące XXX Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy w Mielcu, na którym wręczone zostaną wolontariuszom rozliczenia z uzbieranej kwoty oraz podziękowania osobom i firmom, które wspierały akcję w tym przedsięwzięciu. 

Spotkanie odbędzie się w dniu 26 marca (sobota) o godzinie 17.00 w Sali Nr 1 SCK Mielec.

Tradycyjnie na zakończenie każdego finału odbywa się „Światełko do nieba”, ale niestety w tym roku ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne panujące w dniu Finału pokaz musiał być odwołany.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mielczan na spektakl Teatru Ognia BOHEMA, który zakończy przedsięwzięcie.

Pokazy ognia zaprezentowane przez teatr BOHEMA – to prawdziwa bomba emocji i energii scenicznej. Całemu spektaklowi towarzyszy zmysłowy taniec i spektakularne efekty pirotechniczne. Takie show na pewno wzbudzi podziw, poruszy (a nawet dostarczy nutki adrenaliny) wszystkim widzom – od tych najmłodszych, po tych najstarszych. Jedno jest pewne – na scenie będzie gorąca atmosfera.

Pokaz odbędzie się w dniu 26 marca 2022(sobota) na Placu AK w Mielcu o godzinie 18.30

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa