W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje Inne i charytatywne Materiały video Wywiady

Zakończył się 29 Finał WOŚP w Mielcu [FOTO, VIDEO] AKTUALIZACJA

Jak co roku także i dziś mimo pandemii w całym kraju, a także w Mielcu odbył się 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prawie 150 wolontariuszy z puszkami na datki oraz terminalami płatniczymi brało udział w akcji.

Na godzinę 19.39 zebrano 137 204.65 złotych. Okazjonalne studio umiejscowiono w Samorządowym Centrum Kultury w sali nr 1. Tam odbywały się koncerty regionalnych artystów, wywiady z ciekawymi osobami, które przeprowadzali jak co roku Tomasz Łępa i Kevin Aiston. Firma ROLAND FILM zorganizowała 8-godzinną transmisję on-line.

Zgodnie z tradycją na zakończenie miało miejsce światełko do nieba. W tym roku pokaz ognia odbył się w parku Oborskich.

Organizatorem tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był: Hufiec ZHP Mielec – który zajmuje się kwestą wolontariuszy.

Chwilę obecną stan zbiórki tegorocznej mieleckiej WOŚP wynosi 162  289,75 zł. Składają się na to: pieniądze zebrane do puszek 110 383.75, wpłaty w e-skarbonce 29 906 zł oraz aukcje allegro które trwają nadal 22 000 zł.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa