W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zakończył się remont drogi w Czajkowej

Odnowiona droga gminna od drogi powiatowej do leśnictwa

W lipcu zakończono prace przy remoncie drogi gminnej na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatowa do leśnictwa, o długości 1513,5 mb. Na dofinansowanie tego zadania wójt gminy Andrzej Głaz podpisał umowę z Nadleśnictwem Mielec, reprezentowanym przez nadleśniczego Huberta Sobiczewskiego, które obejmuje 80% wartości zadania. 

W ogłoszonym  przetargu  najkorzystniejszą ofertę złożyła Firma PBI WBM  z Kraśnika na kwotę 591 001 zł. Ponadto wykonano prace dodatkowe przy odmulaniu rowów za kwotę 27 650 zł.  

Drogi dojazdowe lokalne 

Wykonano nawierzchnie bitumiczne na drogach dojazdowych lokalnych do posesji, w kierunku Kusak, Łącz, Barszcz, Klich, o łącznej długości 680 mb, za kwotę 243 371 zł, ze środków własnych gminy. Najkorzystniejszą ofertę na to zadanie złożyła Firma PRD Staszów. 

Inwestując duże środki w drogi, z roku na rok poprawiamy infrastrukturę techniczną w naszej gminie, która ułatwia życie mieszkańcom i czyni gminę atrakcyjną do zamieszkania – mówi wójt gminy. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa