W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Zakończyła się Półkolonia w Domu Kultury w Grochowem

Od 11 do 22 lipca 2016 r  trwała Półkolonia zorganizowana przez Dom Kultury w Grochowem przy wsparciu finansowym Urzędu  Gminy w Tuszowie Narodowym. 

Tegoroczna półkolonia przebiegała pod hasłem. „Przyjaciela mieć to ważna rzecz”.

Uczestnikami było 41  dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Każdy dzień pobytu na półkolonii był wypełniony atrakcyjnymi zajęciami i wycieczkami.

Dzieci dwukrotnie były na basenie w Połańcu,  zwiedziły Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, a także odwiedziły Muzeum Drogownictwa w Szczucinie. Ciekawą propozycją był również wyjazd do Kina „Galaktyka” w Mielcu na film „Bella i Sebastian”, oraz „Księga Dżungli”.

 

  Półkoloniści odwiedzili także tuszowskie Lądowisko. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnorodnych zajęciach plastycznych m.in. wyklejały, rysowały i malowały, wykonywały zwierzątka i plastelinowe ciasteczka Wiele  emocji wzbudziły zawody sportowe-zabawowe.

Nie zabrakło zabaw i tańców integracyjnych oraz wspólnego śpiewania. 22 lipca odbyło się uroczyste podsumowanie półkolonii. Dzieci piosenką i tańcem podziękowały całej kadrze półkolonii. Każdy  uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

 

Półkolonia minęła szybko i żal się rozstawać, ale wakacje jeszcze trwają więc miłego wypoczynku i zapraszamy na zajęcia do Domu Kultury jeszcze w sierpniu.(zaglądajcie na naszą stronę www.wdkirgrochowe.pl).

 

DSC01705

 

DSC01712

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa