W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Zakończyły się ferie w Samorządowym Centrum Kultury [FOTO]

Nasze propozycje dla dzieci w czasie ferii zimowych spotkały się z ciepłym przyjęciem. Młodzi mielczanie skorzystali z zajęć zimowej akademii, w tym z zajęć tanecznych, teatralnych i plastycznych.

Oprócz tego „wyszkoliliśmy” kilkudziesięciu pilotów, którzy swoje umiejętności zdobywali na symulatorze lotów statków powietrznych, a ponad stu młodych mielczan zbliżyło się do gwiazd dzięki Mobilnemu Planetarium, które umożliwiło kosmiczny wirtualny spacer.

Plastyczne umiejętności dzieci mogły także podszkolić podczas warsztatów tworzenia scenografii i grafiki. Zaproponowaliśmy także wystawę ilustracji do dzieł Stanisława Moniuszki, na wernisaż której przybyło kilkadziesiąt dzieci z mieleckich przedszkoli. Nie mogło zabraknąć teatrzyku i spektaklu dla dzieci. W tym roku Teatr Maska przyjechał do nas ze sztuką „Wystarczy być”.

Koniec ferii zwieńczył bal, na którym w piątkowe przedpołudnie bawiło się kilkadziesiąt dzieci. Propozycje Domu Kultury SCK nie były jedynymi. Także Kino „Galaktyka”, Filia DK SCK „Kulturnik”, a także Muzeum Regionalne SCK i Miejska Biblioteka Publiczna SCK zgromadziły sporą grupę odbiorców dla swoich propozycji w czasie zimowych ferii. 


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa