W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zakończyły się kolejne inwestycje drogowe

Zakończyły się kolejne drogowe inwestycje zaplanowane na 2020 r. Tym razem do dyspozycji mieszkańców oddana została zatoka parkingowa przy ul. Dąbrówki. Wykonawcą prac było Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Mielcu. Koszt budowy zatoki wraz z przesunięciem chodnika to nieco ponad 120 tysięcy złotych.

Prace budowlane zakończyły się także pomiędzy ulicami Lachnita i Sportową, gdzie powstał ciąg pieszo-rowerowy wraz z oświetleniem. Koszt tego zadania to ponad 60 tysięcy złotych.

Warto także wspomnieć, że przekazany został plac pod budowę drogi gminnej na terenach inwestycyjnych na Wojsławiu. Najkorzystniejszą ofertę w ramach przetargu złożyła firma Brukdar z Czermina i to ona zajmie się realizacją inwestycji. Budowa zaplanowana została na pierwsze półrocze 2021 roku. Wartość projektu to 2 453 8000,00, na co mielecki magistrat uzyskał na ten cel dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa