W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Zakupy z krematorium w tle

Od kilku tygodni w naszym mieście tu i ówdzie słychać głosy o powstawaniu w Mielcu krematorium, które pozwoli wzorem innych miast oferować usługi kremacji zwłok jako alternatywę dla tradycyjnej formy pochówku. W Polsce jest około 20-30 takich spopielarni w większych miastach, dlatego osoby wyrażające chęć skorzystania po śmierci z takiej formy ceremonii muszą dotychczas korzystać z usług wyjazdowych.

Ostatnio można zauważyć roboty budowlane przy jednym ze znanych zakładów pogrzebowych na terenie Mielca, w sąsiedztwie Hali Targowej i Szpitala. Możliwe, że właśnie tam powstaje krematorium, na co może wskazywać konstrukcja powstającej budowli. Pozostaje pytanie, czy usytuowanie akurat w centrum miasta takiego zakładu w sąsiedztwie szpitala, centrów handlowych i hali targowej jest trafionym posunięciem? Oprócz pewnie aspektu zachowania higieny pozostaje kwestia społeczna.

 

Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii ?

 

u6y7o7

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

3 komentarze

gienek 9 stycznia 2016 (sobota) at 21:18

jeszcze tego brakuje nam w mielcu. nie dość że strefa i melnox nas trują to jeszcze spalarnia zwłok. miłego oddychania!!1

Odpowiedz
gienek 9 stycznia 2016 (sobota) at 21:22

nie dość że melnox i strefa nas trują to jeszcze spalarnia zwłok. miłego i smacznego oddychania

Odpowiedz
jasiek 20 stycznia 2016 (środa) at 23:22

mój przedmówca ma rację . w pełni się z tym zgadzam. nie ma innej działki na terenie mielca gdzie można takie krematorium wybudować? akurat obok łóżka chorego? przecież to jakiś absurd.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa