W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Zakupy z krematorium w tle

Od kilku tygodni w naszym mieście tu i ówdzie słychać głosy o powstawaniu w Mielcu krematorium, które pozwoli wzorem innych miast oferować usługi kremacji zwłok jako alternatywę dla tradycyjnej formy pochówku. W Polsce jest około 20-30 takich spopielarni w większych miastach, dlatego osoby wyrażające chęć skorzystania po śmierci z takiej formy ceremonii muszą dotychczas korzystać z usług wyjazdowych.

Ostatnio można zauważyć roboty budowlane przy jednym ze znanych zakładów pogrzebowych na terenie Mielca, w sąsiedztwie Hali Targowej i Szpitala. Możliwe, że właśnie tam powstaje krematorium, na co może wskazywać konstrukcja powstającej budowli. Pozostaje pytanie, czy usytuowanie akurat w centrum miasta takiego zakładu w sąsiedztwie szpitala, centrów handlowych i hali targowej jest trafionym posunięciem? Oprócz pewnie aspektu zachowania higieny pozostaje kwestia społeczna.

 

Jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii ?

 

u6y7o7

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Trafili za kraty za posiadanie środków odurzających

Wiadomości Mielec

Nietrzeźwi rowerzyści ukarani wysokimi mandatami

Wiadomości Mielec

Mieszkaniec gminy Padew Narodowa trafił do aresztu za przemoc rodzinną

Wiadomości Mielec

3 komentarze

gienek 9 stycznia 2016 (sobota) at 21:18

jeszcze tego brakuje nam w mielcu. nie dość że strefa i melnox nas trują to jeszcze spalarnia zwłok. miłego oddychania!!1

Odpowiedz
gienek 9 stycznia 2016 (sobota) at 21:22

nie dość że melnox i strefa nas trują to jeszcze spalarnia zwłok. miłego i smacznego oddychania

Odpowiedz
jasiek 20 stycznia 2016 (środa) at 23:22

mój przedmówca ma rację . w pełni się z tym zgadzam. nie ma innej działki na terenie mielca gdzie można takie krematorium wybudować? akurat obok łóżka chorego? przecież to jakiś absurd.

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa