W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka Materiały promocyjne

Zaplanuj Walentynki w Cinema3D!

Ruszyła sprzedaż biletów na 14 lutego!

Cinema3D rozpoczęła przedsprzedaż biletów na walentynkowe seanse pięciu produkcji:  „Miłość, seks i pandemia”, „Miłość jest blisko”, „Krime story. Love story”, „Śmierć na Nilu” oraz „Wyjdź za mnie”. Już dziś kup bilet na 14 lutego i zajmij ze swoją drugą połówką najlepsze miejsce na sali kinowej. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Cinema3D i na stronie www.cinema3d.pl.

W tym roku zakochani mogę wybierać w bardzo ciekawym i zróżnicowanym repertuarze! 14 lutego podczas Walentynek będzie można zobaczyć na wielkim ekranie między innymi produkcję Patryka Vegi – autora bezkompromisowych hitów. W filmie „Miłość, seks i pandemia” trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

Ponadto już teraz widzowie mogą kupić bilety na seanse na 14 lutego na komedię romantyczną „Miłość jest blisko” z Olgą Bołądź, Weroniką Książkiewicz i Wojciechem Solarzem w rolach głównych. W filmie Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Są sąsiadami, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii. Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem w Natalii zakochuje się Bruno, bogaty dentysta, który chce spełniać jej wszystkie marzenia. Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco…

Kolejna propozycja to muzyczna komedia romantyczna z Jennifer Lopez i Owenem Wilsonem w rolach głównych, czyli „Wyjdź za mnie”. Widzowie zobaczą na wielkim ekranie parę supergwiazd Kat i Bastiana, którzy mają się pobrać na oczach milionów widzów. Jednak Kat przed samą ceremonią dowiaduje się, że została zdradzona, postanawia więc poślubić mężczyznę z widowni.

„Krime Story. Love story” to komedia gangsterska Global Studio – twórców filmu „Proceder”. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina „Kali” Gutkowskiego, jest jak współczesna ekranizacja „Romea i Julii”. Zaś w filmie „Śmierć na Nilu” w czasie wakacji spędzanych nad Nilem Hercules Poirot będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa młodej milionerki. W rolach głównych występują: Kenneth Branagh, Gal Gadot, Armie Hammer i Annette Bening.

Cinema3D uruchomiła przedsprzedaż biletów na pokazy filmów na Walentynki 14 lutego br. Seanse produkcji „Miłość, seks i pandemia”, „Miłość jest blisko”, „Krime story. Love story”, „Śmierć na Nilu” oraz „Wyjdź za mnie” są wyłączone z rezerwacji. 

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a już dziś są dostępne na stronie www.cinema3d.pl

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa