W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zapraszamy do udziału w wojewódzkich eliminacjach ogólnopolskiego konkursu ,,Policjant Ruchu Drogowego”

Już jutro najlepsi funkcjonariusze „drogówki” z całego Podkarpacia przyjadą do Mielca, aby kontynuować rywalizację w wojewódzkich eliminacjach konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Mielca i powiatu do wzięcia udziału w tym widowiskowym przedsięwzięciu.

Dziś w auli Oddziałów Prewencji Policji w Rzeszowie rozpoczęły się wojewódzkie eliminacje ogólnopolskiego konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”. W zawodach bierze udział 21 policjantów ruchu drogowego ze wszystkich powiatów województwa podkarpackiego.

Finał krajowy XXX edycji ogólnopolskiego konkursu „POLICJANT RUCHU DROGOWEGO” odbędzie się na terenie miasta stołecznego Warszawa oraz CSP w Legionowie we wrześniu 2017 r. Przez dwa dni podkarpaccy policjanci walczyć będą o przepustkę do finału konkursu.

Już jutro w Mielcu policjanci kontynuować będą zmagania o tytuł najlepszego policjanta ruchu drogowego na Podkarpaciu. Komenda Powiatowa Policji w Mielcu zaprasza wszystkich mieszkańców do obserwowania tego widowiskowego wydarzenia.

Od 8.45 do godz. 10, na skrzyżowaniu ulic Jagiellończyka-Żeromskiego policjanci sprawdzą swoje umiejętności w kierowaniu ruchem na skrzyżowaniu. Kolejno, w godzinach od 10.30 do godz. 13.30 funkcjonariusze zmagać się będą ze sprawnościową jazdą samochodem osobowym i motocyklem służbowym. Około godziny 14, nastąpi zakończenie konkursu i rozdanie nagród na Górce Cyranowskiej w Mielcu.
Wojewódzkie eliminacje ogólnopolskiego konkursu „Policjant Ruchu Drogowego” patronatem honorowym objęli Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta, Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła oraz Prezydent Miasta Mielca Daniel Kozdęba.
Podczas zmagań, policjantów oceniać będzie komisja złożona ze specjalistów Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Uczennica ZSE wyróżniona w policyjnym konkursie

Wiadomości Mielec

Mielecki Laur Kultury – gala wręczeń nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielczanie na praktykach zawodowych w Sewilli

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa