W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Zapraszamy na Dni Radomyśla Wielkiego

W weekend 20-21 lipca odbędą się kolejne Dni Radomyśla Wielkiego. W programie m.in. Ogólnopolski Bieg Radomyski i „topowe” koncerty.

Dni miasta w sobotę tradycyjnie rozpocznie Ogólnopolski Bieg Radomyski im. Jacka Kozioła na 10 km (dla kobiet i mężczyzn). Start o godzinie 9:00. W tym roku zawody odbędą się w nowej odsłonie i na nowej trasie. Trzy godziny później nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród najlepszym biegaczom. Na kilometr pobiegną też dzieci. Z kolei po południu odbędą się rozgrywki piłkarskie.


W niedzielę na godz. 15:30 zaplanowano Gminny Turniej Sołectw. O godz. 19.00 w ramach promocji lokalnych talentów wystąpią na scenie Sylwia Pisarczyk i Anna Mądziel. 45 minut później będzie miał miejsce pokaz antyterrorystów z Mielca. O godz. 20.00 rozpocznie się koncert zespołu TOP ONE, a następnie TOP GIRLS. Na godz. 22 zaplanowano pokaz sztucznych ogni, a po nich zabawę taneczną z zespołem Flesz.

Podczas święta miasta na najmłodszych będzie czekało wesołe miasteczko, będą też stoiska gastronomiczne, promocyjne i handlowe.
Organizatorem imprezy jest Burmistrz Radomyśla Wielkiego i Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek. Patronat medialny nad imprezą objęły: Korso, Goniec Radomyski, Wieści Regionalne, hej.mielec.pl, korso.pl, wcj24.pl promocja.mielec.pl, czyliwiesz.pl, Radio Leliwa i Koncertowy Tarnów i Okolice.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa