Różnego rodzaju pokazy, konkursy z nagrodami, dmuchane miasteczko, słodkie niespodzianki dla wszystkich to tylko niektóre atrakcje Gminnego Dnia Integracji Rodziny, który odbędzie się w sobotę, 10 czerwca, w Radomyślu Wielkim.

Od godz. 15.00 na przybyłych na plac przy Szkole Podstawowej czeka mnóstwo atrakcji. Będzie dmuchane miasteczko, słodkie niespodzianki i kiełbaski z grilla dla wszystkich. Soliści, instrumentaliści i zespoły taneczne z SCKiB zaprezentują swój talent, który zdobywają pod okiem instruktorów z miejscowego ośrodka kultury.

Z kolei dla najmłodszych artystów przewidziany jest Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Organizatorzy postarali się także o pokazy grupy motocyklowej, sekcji modelarstwa lotniczego działającego przy Stowarzyszeniu „Nasze Miasto Radomyśl Wielki”, ratownictwa oraz sprzętu strażackiego OSP Radomyśl Wielki.

Nie zabraknie konkursów z nagrodami , malowania twarzy, cyklu zabaw i animacji dla dzieci pt. „Zabawy z Gaponiem”. Podczas imprezy wręczone zostaną również nagrody dla najlepszych uczestników zawodów wędkarskich.

Organizatorami eventu są: Urząd Miejski, Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek, Zarząd Osiedla i Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz