W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Zapraszamy na miejskie powitanie Nowego Roku!

Prezydent Mielca Daniel Kozdęba zaprasza wszystkich mieszkańców miasta oraz gości do wspólnego powitania Nowego Roku 2017. Sylwestrowa zabawa z pokazem sztucznych ogni odbędzie się na placu Armii Krajowej.

Pierwsze dźwięki muzyki zabrzmią o godzinie 23.00. Specjalny repertuar największych światowych przebojów zaprezentuje DJ Paweł Wacławik, którego wspierać będzie Ania Marut, organizująca animacje i zabawy dla publiczności.

Tuż przed północą życzenia mieszkańcom złoży Prezydent Daniel Kozdęba, który także da sygnał do odliczania przed pokazem sztucznych ogni. Od dwóch lat organizatorzy miejskiego Sylwestra zachęcają wszystkich uczestników zabawy do udziału w butelkowej loterii.

Każda osoba, która do specjalnie oznaczonego kontenera przy scenie na placu Armii Krajowej, wrzuci pustą, szklaną butelkę po szampanie, weźmie udział w losowaniu sprzętu audio oraz zestawów promocyjnych miasta Mielca. Zabawa przy muzyce zaplanowana jest do godziny 1.00.

W związku z organizacją imprezy sylwestrowej na placu Armii Krajowej, wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu drogowego. Od godz. 23.00 w dn. 31.12.2016 do godz. 2.00 w dn. 01.01.2017 wyłączony z ruchu będzie fragment alei Niepodległości od skrzyżowania z ulicą Kusocińskiego do skrzyżowania z ulicą Biernackiego.

SCK MIELEC

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa