W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Już jutro Targi Pracy Powiatu Mieleckiego! [VIDEO]

Już jutro w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu odbędą się Targi Pracy Powiatu Mieleckiego. Na odwiedzających będą czekać przedstawiciele ponad 40 firm z całego powiatu. Zaplanowano też wiele dodatkowych atrakcji.

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego odbędą się w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu, który mieści się w samym centrum miasta, w pobliżu dworca autobusowego. Dogodna lokalizacja powinna ułatwić dotarcie na miejsce wszystkim zainteresowanym osobom. Targi pracy zaplanowano w godzinach 12-17. Dzięki temu zarówno osoby bezrobotne, jak i pracujące, a planujące zmianę miejsca pracy, będą miały szansę uczestnictwa w targach, rozmowy z pracodawcami i skorzystania z dodatkowych atrakcji towarzyszących temu wydarzeniu.

Dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia targi pracy to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego spotkania z pracodawcami. Na specjalnie wyznaczonych stoiskach osoby poszukujące pracy lub chcące ją zmienić będą miały możliwość rozmowy z przedstawicielami firm, poznania potrzeb kadrowych pracodawców i oczekiwań stawianych przed kandydatami do pracy. Targi pracy to również okazja do złożenia swojego życiorysu w wybranych firmach oraz szansa na zdobycie praktycznych informacji na temat możliwości rozwoju kariery zawodowej i perspektyw, jakie daje praca w poszczególnych branżach.

Z kolei dla pracodawców targi pracy to doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy. Bezpośrednie spotkanie z osobami aktywnie poszukującymi zatrudnienia daje szansę, aby nie tylko opowiedzieć więcej o samej firmie i oczekiwaniach wobec kandydatów, ale również usłyszeć głos drugiej strony i uzyskać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.

Na godzinę 13.00 w sali 65 zaplanowano specjalną lekcję biznesu, a w niej: prezentację Szkoły Liderów, mieleckich start-upów, informację o narzędziach wsparcia oferowanych przez urzędy i instytucje w założeniu i prowadzeniu własnego biznesu, a także spotkanie z gościem specjalnym – Wojtkiem Gąską z firmy Indes.

W godzinach 14.15-17.00 w sali 83 pracownicy mieleckiego urzędu pracy pomogą każdemu w przygotowaniu profesjonalnego życiorysu i listu motywacyjnego. Będzie również możliwość wykonania bezpłatnego zdjęcia do CV. W tym samym czasie w sali 62 zostaną zorganizowane spotkania z pracownikami działów kadr mieleckich firm, którzy opowiedzą o swoich zakładach pracy oraz udzielą cennych wskazówek dotyczących wyboru pracowników.

Na stoiskach targowych prezentować się będą przedstawiciele między innymi takich firm jak: Polskie Zakłady Lotnicze, Kirchhoff, Bury, Autopart, Zetes, Dachy Regamet, Eldrut, Hotel Rado, Spiroflex, Borimex, Dobrowolscy, Plastwag, Comp Soft, Xerima, czy też Cukiernia Pokusa. Reprezentowanych będzie wiele branż, m.in. lotnicza, metalowa, budowlana, informatyczna, gastronomiczna, hotelarska i odzieżowa.

Partnerzy targów zagwarantują wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci: loty na symulatorach szybowca i śmigłowca, prezentację drukarki 3D, okularów wirtualnej rzeczywistości, zestawów narzędzi specjalistycznych i laserowego ramienia pomiarowego; pokazy ratownictwa medycznego, pomiary i analizę składu ciała, a nawet porady dietetyka i fizjoterapeuty.

Patronat nad targami objęli Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Powiatu Mieleckiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Zapraszamy wszystkich na Targi Pracy Powiatu Mieleckiego!

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa w Boksie [FOTO]

Wiadomości Mielec

ZSB obchodziło jubileusz istnienia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Policjanci w roli taksówki?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa