W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Kultura i nauka

Zapraszamy na warsztaty plastyczne inspirowane wystawą „Sztuka Wiatrów”

Warsztaty rodzinne

12 lutego (niedziela), godz. 16, w Galerii ESCEK Domu Kultury SCK

Warsztaty rodzinne skierowane są do dzieci w wieku 5 – 12 lat i ich rodziców lub dziadków. To dobra okazja do rodzinnego obejrzenia wystawy „Sztuka Wiatrów” Tomasza Wiatra i jego ojca Marka Wiatra, a następnie wspólnego rysowania rodzinnych portretów.

Wstęp na warsztaty to tylko 5 zł od osoby dorosłej, dzieci wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 17 5835639 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 15 lub osobiście w pokoju nr 10 DK SCK.

 

Warsztaty dla seniorów

19 lutego (niedziela), godz. 16, w Galerii ESCEK Domu Kultury SCK

Na warsztaty zapraszamy chętnych seniorów, którym rysunek w duszy gra. Każdy z uczestników będzie miał okazję zobaczyć wystawę „Sztuka Wiatrów” i spróbować zmierzyć się osobiście z pracami artystów, a może i narysować portret współuczestnika.

Wstęp na warsztaty – 3 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 17 5835639 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 15 lub osobiście w pokoju nr 10 DK SCK.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Gala konkursu – „Komputer dla Najlepszego” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa