W Cieniu Jupiterów Mielec
navigator
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Kultura i nauka

Zaproszenie na ,,Dziadów fragmenty” – tym razem w plenerze

,,Dziadów fragmenty” to spektakl Młodzieżowych Warsztatów Teatralnych ,,Na szczęście”, którego premiera odbyła się 28 czerwca w ,,Kanie”. Spektakl zebrał bardzo pozytywne recenzje. Dobrze się stało, że zespół zdecydował się na pokazanie przedstawienia ponownie.

Szykują się dwa spektakle dzień po dniu: 30 i 31 października. Tym razem aktorzy odegrają fragmenty II części ,,Dziadów” Adama Mickiewicza w scenerii plenerowej. 30 października o godz. 11 zapraszamy do parku za Domem Kultury SCK, a dzień później o tej samej porze na Górkę Cyranowską.


Magdalena Kriger, instruktorka Domu Kultury SCK, która spektakl wyreżyserowała, mówi, że w jej ujęciu ,,Dziady” mają wiele odniesień do współczesności, m.in. poprzez strój, muzykę i rekwizyty (choćby smartfony, lalki Barbie, tatuaże, etc.). Jak twierdzi reżyserka, spektakl ,,Dziadów fragmenty”, to czarna komedia z elementami horroru. Kto widział premierę, ten potwierdzi, że nasi młodzi aktorzy świetnie się spisali. Jak będzie w plenerze?
Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa