W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Zarabiał na spłatę długów kradnąc palety

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Wadowice Górne, który pracując w firmie produkcyjnej na terenie Mielca, ukradł palety o wartości ponad 2 tys. złotych. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w czasie kradzieży. 23-latek usłyszał już zarzut. Przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Mieleccy policjanci ustalili, że na terenie jednej z mieleckich firm produkcyjnych dochodzi do kradzieży palet. Prowadząc czynności na terenie zakładu funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mężczyznę, podczas gdy pakował skradzione palety do samochodu osobowego.

23-latek w rozmowie z policjantami wyjaśnił, że kradł palety od kilku tygodni, a następnie sprzedawał je w kilku punktach skupu na terenie powiatu mieleckiego. Skradzione palety zostały wycenione przez właściciela firmy na kwotę ponad 2 tys. złotych.

Policjanci przedstawili zarzut kradzieży 23-letniemu mężczyźnie. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa tłumacząc, że kradł ponieważ chciał zarobić na spłatę długów, które zaciągnął grając w gry hazardowe.

KPP Urszula Chmura

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa