W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport Wywiady

Zarząd Stali Mielec musi podjąć trudną decyzję [VIDEO]

Podstawowym zawodnikiem linii ataku w drużynie Stali Mielec jest Fabian Piasecki, który świetnie współpracuje na boisku m.in. z Maksymilianem Sitkiem czy Koki Hinokio. Często wspomaga także obronę, a z racji wysokiego wzrostu jest ważną postacią w sytuacjach górnych piłek.

Status zawodnika to wypożyczenie, które właśnie się kończy, ale Stal posiada opcję wykupienia. Właścicielem karty zawodnika jest Śląsk Wrocław, w którym Piasecki nie mógł rozwinąć swojego talentu tak jak u nas.

Dziś na posiedzeniu zarządu, w którym weźmie udział także europoseł Tomasz Poręba, ma się rozstrzygnąć przyszłość wypożyczonego zawodnika w PGE FKS Stal Mielec. 26-letni napastnik w 13 spotkaniach strzelił 4 gole. Cena, jaką zaproponował i jakiej oczekuje Śląsk Wrocław od mieleckiego klubu za transfer definitywny to 300 tysięcy euro (około 1,3 mln złotych).

Klub cały czas szuka inwestora, który wyłożyłby tę kwotę, rozmowy trwają, w poniedziałek informacja zostanie podana do publicznej wiadomości. Fabian w wywiadach podkreślał, że dobrze się czuje w drużynie Adama Majewskiego i w Mielcu. Do Stali trafił w sierpniu ubiegłego roku.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa