21 sierpnia 2018, 20:25
Slider
Image default
Przestępstwa, skandale, i afery

Zarzut włamania i kradzieży 60 zł, dla 19-letniego stażysty.

Za kradzież z włamaniem odpowie 19-letni mieszkaniec Mielca, który zabrał koledze klucze do lokalu, po czym ze znajdujących się tam automatów do gier zabrał 60 złotych.

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży i przedstawili mu zarzut. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i wyjaśnił jego przebieg.

automaty-227643
Ustalenia mieleckich funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania sprawcy kradzieży pieniędzy z automatów do gier zręcznościowych. Tuż po zgłoszeniu przestępstwo zakwalifikowane zostało jako włamanie. W trakcie czynności policjanci ustalili, że zabezpieczenia drzwi do lokalu zostały nie naruszone, a klucze do pomieszczeń oprócz właściciela miał też inny mężczyzna.
Tego samego dnia policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn mających związek z przestępstwem. Funkcjonariusze ustalili, że klucze do lokalu, w którym znajdowały się automaty do gier, miał 19-letni stażysta. Mężczyzna w dniu kradzieży pieniędzy spożywał alkohol z kolegami. Jeden z kompanów wykorzystał chwilę, kiedy 19-latek był pod wpływem alkoholu i zabrał mu klucze. Poszedł do lokalu i z dwóch automatów do gier ukradł 60 złotych.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 19-letniemu podejrzanemu zarzut włamania. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja