22 października 2018, 23:33
Slider
Image default
Przestępstwa, skandale, i afery

Zarzut włamania i kradzieży 60 zł, dla 19-letniego stażysty.

Za kradzież z włamaniem odpowie 19-letni mieszkaniec Mielca, który zabrał koledze klucze do lokalu, po czym ze znajdujących się tam automatów do gier zabrał 60 złotych.

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży i przedstawili mu zarzut. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i wyjaśnił jego przebieg.

automaty-227643
Ustalenia mieleckich funkcjonariuszy doprowadziły do zatrzymania sprawcy kradzieży pieniędzy z automatów do gier zręcznościowych. Tuż po zgłoszeniu przestępstwo zakwalifikowane zostało jako włamanie. W trakcie czynności policjanci ustalili, że zabezpieczenia drzwi do lokalu zostały nie naruszone, a klucze do pomieszczeń oprócz właściciela miał też inny mężczyzna.
Tego samego dnia policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn mających związek z przestępstwem. Funkcjonariusze ustalili, że klucze do lokalu, w którym znajdowały się automaty do gier, miał 19-letni stażysta. Mężczyzna w dniu kradzieży pieniędzy spożywał alkohol z kolegami. Jeden z kompanów wykorzystał chwilę, kiedy 19-latek był pod wpływem alkoholu i zabrał mu klucze. Poszedł do lokalu i z dwóch automatów do gier ukradł 60 złotych.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 19-letniemu podejrzanemu zarzut włamania. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand:

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja