W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Zarzuty dla sprawców uszkodzenia i gróźb

Policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, któremu przedstawiono zarzut uszkodzenia drzwi wejściowych lokalu gastronomicznego oraz samochodu. Mężczyzna usłyszał także zarzut kierowania gróźb karalnych pod adresem właściciela lokalu.

O uszkodzeniu rolety zewnętrznej znajdującej się na drzwiach lokalu Policję powiadomił jego właściciel. Mężczyzna poinformował również o kłopotliwym zachowaniu jednego ze swoich klientów, który przez kilka dni, w tym samym czasie kiedy dochodziło do uszkodzeń groził właścicielowi.

Bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa policjanci zatrzymali sprawcę pomalowania rolety i samochodu. Straty zostały wycenione na kwotę 3 tysięcy złotych. Mężczyzna to 26-letni mieszkaniec gminy Borowa. W chwili zatrzymania był trzeźwy.

Podejrzewany o uszkodzenia oraz kierowanie gróźb wobec właściciela lokalu nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Mielecka prokuratura na wniosek funkcjonariuszy podjęła decyzję o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Fotopułapka złapała małego brunatnego niedźwiedzia

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa