W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Kilkanaście gram marihuany i haszyszu zabezpieczyli w ubiegłym tygodniu mieleccy policjanci. Trzem sprawcom przedstawiono zarzut posiadania narkotyków. Zatrzymanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, uzyskali informację, że dwaj mieszkańcy Mielca mogą posiadać narkotyki. Tego samego dnia na ulicy Kilińskiego w Mielcu zatrzymali obu mężczyzn, w wieku 19 i 35-lat, którzy mieli przy sobie marihuanę i haszysz. Funkcjonariusze podczas kontroli, u 35-letniego mężczyzny ujawnili plastykowy pojemnik z suszem roślinnym.

Badanie substancji testerem narkotykowym potwierdziło, że badana substancja to narkotyk. W odzieży 19-letniego kolegi policjanci również ujawnili woreczek z marihuaną.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze przedstawili podejrzanym zarzut posiadania narkotyków. Mężczyźni przyznali się do przedstawionego im zarzutu.

W tym samym czasie na ulicy Lotniskowej w Mielcu policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca gminy Tuszów Narodowy. W samochodzie młodego mężczyzny funkcjonariusze ujawnili woreczek strunowy z zawartością marihuany. Policjanci zatrzymali 19-latka. Następnego dnia podejrzany również usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.

W sprawie trwają dalsze czynności. Za popełniony czyn wszystkim trzem mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

DCIM/100MEDIA/DJI_0030.JPG
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Pijany jechał skodą w Tuszymie z zakazem prowadzenia pojazdów

Wiadomości Mielec

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

wawski 19 lutego 2019 (wtorek) at 08:30

I bardzo dobrze. Jeszcze by komuś krzywdę tym marihuanen zrobili!

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa