W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Zatrzymany nietrzeźwy kierowca był poszukiwany

Policjanci wydziału prewencji zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który jednocześnie był osobą poszukiwaną do odbycia kary w zakładzie karnym. 54-letni mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Na poczet kary więzienia wpłacił grzywnę, nie uniknie jednak konsekwencji za jazdę w stanie nietrzeźwości.

W sobotę, na ulicy Żeromskiego w Mielcu, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego jeepem. Styl jazdy mężczyzny wskazywał na to, że może on być pod wpływem alkoholu. Podczas kontroli funkcjonariusze zbadali jego trzeźwość. Urządzenie wykazało, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie. 54-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa, został wylegitymowany i sprawdzony w policyjnych systemach. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Kierujący jeepem został zatrzymany.

Z opresji, kierującego jeepem wyciągnął brat, który zabezpieczył samochód i wpłacił grzywnę, która zwalniała mężczyznę z odbycia kary w zakładzie karnym. Zatrzymany odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

W sprawie kierowania w stanie nietrzeźwości policjanci wszczęli postępowanie, które swój finał znajdzie w sądzie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Oddziałów Ginekologiczno-Położniczego i Noworodkowego Szpitala Specjalistycznego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi piłkarze Stali Mielec na turnieju we Włoszech [FOTO]

Wiadomości Mielec

W Trzcianie skradziono motocykl marki WSK

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa