W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Sport

Zawodnicy APPN we Włoszech [FOTO]

Do udziału w turniejach zagranicznych i rywalizacji z najlepszymi przyzwyczaili nas już zawodnicy z mieleckiej Akademi Piłkarskiej Piłkarskie Nadzieje.

Tym razem w zawodach klasy premium, udział wzięli chłopcy z rocznika 2009. Podopieczni trenera Pawła Irla udali się do Włoch nad Jezioro Gara by zagrać w „Bardolino Champions Cup”. Mielczanie znaleźli się w gronie tak znakomitych drużyn jak Torino, Padova, Tirol Insbruck, szwajcarskie Lugano, węgierski Honved Olasz Debreczyn, słoweńskie Domazle i wielu innych.

„Orły” w rozgrywkach grupowych trafili do grupy śmierci razem z Torino, Padovą i Benacense. Z bilansem zwycięstwa i dwóch porażek uplasowali się na trzecim miejscu. Kwalifikując się do turnieju „Rosso”, gdzie nie mięli sobie równych pokonując kolejno ASD Montario i węgierski Honved Debrecen ,USD Arco, rumuński Tigu Mures.

Jak zawsze przy okazji wyjazdów zagranicznych zawodnicy APPN mięli okazje zwiedzić Padwę, Weronę i słynny Balkon balkon Juli oraz stadion legendarnego klubu Hellas Werona oraz zaliczyli rejs po Jeziorze Garda. W drodze powrotnej Wiedeń i czeski Mikulov.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa