W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Zawodnicy Piłkarskich Nadziei na testach w Lechu Poznań

Dawid Skupiński z klasy II B Szkoły Mistrzostwa Sportowego Stal Mielec, przebywa na tygodniowych testach monitorujących w akademii aktualnego lidera ekstraklasy Lecha Poznań.

Dawid to wychowanek APPN wypożyczony w tym sezonie do drużyny seniorów czwartoligowego Sokoła Kolbuszowa Dolna. W klubie znad Nilu spisuje się znakomicie, kilkukrotnie wpisując się już na listę strzelców. Świetne występy podopiecznego siedemnastolatka zaowocowały zaproszeniem do Poznania. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, iż podopieczny trenerów Cyganowskiego i Ryguły wywarł bardzo dobre wrażenie na trenerach najlepszej w kraju akademii piłkarskiej.

W Poznaniu przebywa też, uczeń klasy VIII A, Kacper Wołowiec. Reprezentant kraju U-15, podopieczny trenera Sekuły, jest od dwóch lat monitorowany przez sztab szkoleniowy Kolejorza.

„Zainteresowanie naszymi wychowankami, klubu takiego jak Lech Poznań to wielkie wyróżnie

nie dla nich jak i dla nas, oraz potwierdzenie jakości szkolenia w naszym klubie. Bardzo cieszymy się z faktu, iż nasi zawodnicy mogą skonfrontować swoje umiejętności z najlepszymi rówieśnikami w kraju.” – podsumowuje wiceprezes APPN, Paweł Mrozik i zaprasza ”Wszystkich najmłodszych którzy chcieliby spróbować się na zielonej trawie, zapraszamy na treningi do Piłkarskich Nadziei, a tych trochę starszych do Szkoły Podstawowej i Liceum Mistrzostwa Sportowego Stal Mielec.

Szczegóły na www.sms-stalmielec.com i www.pilkarskienadzieje.eu„.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa