W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Zawodnik Handball Stal Mielec prowadził trening z dziećmi

W przerwie meczu Handball Stal Mielec – Orlen Wisła Płock mieliśmy niezwykłą niespodziankę dla najmłodszych kibiców. Dzieci zostały zaproszone do udziału w treningu prowadzonym przez Rafała Krupę, zawodnika mieleckiej drużyny występującej na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Wydarzenie wspierała Enea Elektrownia Połaniec Spółka Akcyjna.

„Trening z mistrzem – sportowe spotkanie dzieci z drużyną piłkarzy ręcznych” – pod takim hasłem odbyła się wspólna zabawa dzieci z prowadzącym zajęcia zawodnikiem Handball Stali Mielec. Trening miał miejsce w przerwie meczu z Orlen Wisłą Płock, ale cała zabawa rozpoczęła się dużo wcześniej. Tuż przed wejściem na trybuny hali Powiatowego Centrum Sportu w Staszowie na dzieci czekało losowanie. Chętne do udziału w treningu dzieci otrzymały okolicznościowe koszulki, a także zostały poczęstowane cukierkami.

Podczas treningu najmłodsi adepci piłki ręcznej poznali podstawowe zasady gry. Nauczyli się kozłowania, prowadzenia piłki i rzutu na bramkę. Wszystko to pod czujnym okiem Rafała Krupy, zawodnika Handball Stali Mielec. Dodatkową atrakcją dla dzieci było to, że ich rzuty starali się bronić podstawowi bramkarze superligowej drużyny z Mielca – Damian Procho i Dawid Dekarz.

Po zakończeniu meczu Handball Stal Mielec – Orlen Wisła Płock dzieci ponownie pojawiły się na boisku. Tym razem był czas na wspólne zdjęcia, autografy i przybijanie piątki. W całym wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Partnerem projektu „Trening z mistrzem – sportowe spotkanie dzieci z drużyną piłkarzy ręcznych” jest Enea Elektrownia Połaniec Spółka Akcyjna.

Źródło: Handball Stal Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ekspertki z Urzędu Skarbowego w Mielcu spotkały się z seniorami Dziennego Domu „Senior – Wigor” w Przykopie

Wiadomości Mielec

Potrzebna pomoc dla Dawidka z Woli Mieleckiej potrąconego przez samochód

Wiadomości Mielec

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa