W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Zawodowiec roku 2022 – prof. Mieczysław Wilk

Starosta Mielecki, Stanisław Lonczak pogratulował prof. Mieczysławowi Wilkowi uzyskanego tytułu „Zawodowiec Roku 2022”.

W siedzibie starostwa odbyło się spotkanie, podczas którego Starosta Mielecki, Stanisław Lonczak pogratulował prof. Mieczysławowi Wilkowi z mieleckiego Zespołu Szkół Technicznych uzyskanego przez niego tytułu „Zawodowiec Roku 2022”.

To prestiżowe wyróżnienie jest wynikiem konkursu, do którego zostało zgłoszonych  537 nauczycieli kształcenia zawodowego w 62 dziedzinach z terenu całego kraju. Spośród kandydatów Komisja Konkursowa wyłoniła 118 nominowanych uczestników w 52 dziedzinach.

Praca M. Wilka  jako nauczyciela przedmiotów zawodowych  charakteryzuje się interdyscyplinarnością i interzawodowością z naciskiem na wdrażanie dekalogu Kaizen, koła Deminga, diagramu Ishikawy oraz metody 5S w praktycznym kształceniu dualnym.

Uzyskanie tego miana (Zawodowiec Roku 2022) skutkowało zaproszeniem M. Wilka od grona Ekspertów Krajowego Zespołu do spraw Kształcenia i Szkolenia Zawodowego przy Ministrze Edukacji i Nauki.

W liście gratulacyjnym Starosty czytamy m.in.: „Cieszy fakt, że naszą młodzież uczą tacy ludzie jak Pan, Panie Profesorze. Cieszy również, że pańskie Starania dostrzegane są również nie tylko w naszym regionie. (…) Gratulując Pańskich  dokonań, wyrażamy naszą nadzieję na długie jeszcze lata naszej owocnej współpracy dla dobra Ziemi Mieleckiej i jej młodych mieszkańców.” 

W tym samym 2022 roku pan M. Wilk otrzymał również honorowy tytuł Profesora Oświaty. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowa nazwa dla Basenów Odkrytych – konkurs

Wiadomości Mielec

W Radomyślu Wielkim recytowali Brzechwę

Wiadomości Mielec

Festiwal Pieśni Maryjnych [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa