W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Zawody klas mundurowych z Zespołu Szkół Budowlanych z okazji 100 – lecia Niepodległości [FOTO]

26 września 2018 roku młodzież z klas mundurowych uczestniczyła w zawodach z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, które odbyły się w Maliniu.

Zmagania konkursowe rozpoczęły się odśpiewaniem przez młodzież hymnu narodowego. Następnie odbyła się musztra i szkolenie przed zawodami. Uczniowie podzieleni na zespoły zaczęli zmagania konkursowe. Nie liczył się wynik, a przede wszystkim wspólna integracja.

Po zawodach uczniowie zapoznali się z wyposażeniem strażackiego wozu bojowego. Po czym udali się na potrawy z grilla do Domu Weselnego w Maliniu. Następnie uczestnicy wyjazdu zatańczyli wspólny układ taneczny. Dyrektor ZSB pogratulował uczniom wspaniałego przygotowania do zawodów.

Pan dyrektor podkreślił, że do klas mundurowych w ZSB uczęszczają pasjonaci pożarnictwa, którzy z ogromnym zaangażowaniem działają w ochotniczych strażach pożarnych, z godnością noszą mundury i reprezentują Zespół Szkół Budowlanych. Organizatorem zawodów był dyrektor ZSB Stanisław Starzyk przy pomocy nauczycielki Jadwigi Stali – Dudek przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Maliniu.

Ogromne podziękowania należą się Robertowi Ulrychowi, pracownikowi Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu, który przeszkolił młodzież, panu Piotrowi Mączyńskiemu – Prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej, a także członkom OSP –Malinie: Józefowi Stali i Jerzemu Wieczarzakowi. Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie: Iwona Kopera i Magdalena Tomecka, a także Krzysztof Łapa. Katering uczniom zapewnił nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Tułacz.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa