W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Sport

Zawody o Puchar Prezydenta Mielca [FOTO]

W Zawodach o Puchar Prezydenta Mielca w pływaniu, które odbyły się w sobotę 22 lutego na pływalni “Smoczka” bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Sportowego „IKAR” Mielec. Zdobywając 353 pkt. zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Na drugiej pozycji uplasowała się Fregata Kolbuszowa (133 pkt.), tuż za nią był Delfin Tarnobrzeg (130 pkt.)

Mielczanie zdobyli łącznie 19 złotych, 18 srebrnych oraz 25 brązowych medali.

Lista medalistów

W kategorii 12 – 13 lat:

  • Maja Tchórzewska – I na 100 i 200 m st. grzbietowym, I na 200 m st. zmiennym, I na 100 m st. motylkowym.
  • Mikołaj Wilk – I na 100 i 200 m st. klasycznym, I na 100 m st. zmiennym, II na 100 m st. dowolnym, III na 200 m st. dowolnym,
  • Adrian Ochalik – I na 100 m st. grzbietowym, II na 200 m st. grzbietowym, III na 200 m st. zmiennym, II na 100 m st. dowolnym, III na 100 m st. motylkowym.
  • Filip Blicharz – I na 100 m st. dowolnym, II na 200 m st. dowolnym,
  • Antonina Bator – I na 100 m st. klasycznym, III na 200 m st. dowolnym, III na 100 m st. zmiennym.
  • Weronika Dubiel – II na 200 m st. dowolnym, II na 100 m st. zmiennym, III na 200 m st. zmiennym, III na 100 m st. dowolnym,
  • Karol Głaz – II na 100 m st. klasycznym
  • Milena Berezak – II na 200 m st. grzbietowym,
  • Alvaro Marcinek –  III na 100 i 200 m st. klasycznym
  • Gabriela Lachowska – III na 200 m st. grzbietowym,
  • Maja Ftara – I na 200 m st. klasycznym.

W kategorii 14 – 15 lat:

  • Oliwia Trojnacka – I na 200 m st. grzbietowym, I na 200 m st. dowolnym, I na 100 m st. motylkowym, II na 200 m st. zmiennym.
  • Maciej Stanisz – II na 200 m st. grzbietowym, III na 200 m st. zmiennym,
  • Szymon Muras – III na 200 m st. grzbietowym, II na 200 m st. zmiennym
  • Zuzanna Zielińska – II na 100 i 200 m st. grzbietowym, II na 100 m st. zmiennym. III na 100 m st. motylkowym
  • Kuśnierz Amelia – II na 100 m st. klasycznym, III na 100 m st. zmiennym.
  • Filip Ochalik – III na 100 m st. grzbietowym.

W kategorii 16 lat i starsi :

  • Oliwia Cerlich – I na 100 i 200 m st. zmiennym, I na 200 m st. dowolnym,
  • Patryk Magda – I na 400 m st. dowolnym, II na 200 m st. dowolnym, III na 100 m st. motylkowym.
  • Wiktoria Malec – II na 200 m st. dowolnym, III na 400 m st. dowolnym, II na 100 m st. klasycznym, II na 100 m st. motylkowym.
  • Liberto Marcinek – III na 100 m st. grzbietowym

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości