W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zawody strażaków w Dulczy Małej

OSP Dulcza Mała i OSP Podborze będą reprezentować Gminę Radomyśl Wielki podczas Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych.

To wynik Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w grupie „A” (męskiej), które w niedzielę 10 lipca odbyły się w Dulczy Małej. Turniej składał się z dwóch części: sztafety pożarniczej z przeszkodami i tzw. bojówki. Jednostka gospodarzy wygrała w bardzo dobrym stylu i po raz kolejny obroniła tytuł mistrza gminy.  Drugie miejsce zajęła drużyna z OSP Podborze. Na najniższym stopniu podium stanęła jednostka OSP Janowiec. Startowało 10 ekip.

Swoje umiejętności zaprezentowały również drużyny młodzieżowe z OSP Dąbie (1. miejsce) i OSP Ruda (2.miejsce),  rywalizując między sobą w zawodach CTIF.

Organizatorami zawodów był zarząd gminny OSP i jednostka z Dulczy Małej, a współfinansowane były przez radomyski urząd miejski.

Składy najlepszych drużyn męskich

1. OSP Dulcza Mała: Adrian Ptak, Wiktor Turosz, Jakub Turosz, Jakub Gwóźdź, Jakub Kusek, Damian Rusinowski, Łukasz Ryba, Kamil Kilian, Patryk Dereń

2. OSP Podborze: Szczepan Zaskalski, Dawid Chwałek, Piotr Dudek, Krystian Gońka, Albert Żala,  Mateusz Bigda, Dawid Dudek, Mateusz Dudek.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prace drogowe w Łączkach Brzeskich

Wiadomości Mielec

Mielecka Gwiazda Sportu będzie drugi raz na olimpiadzie

Wiadomości Mielec

Spędź wakacje z wojskiem

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa