W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje

Zbadaj znamię i uchroń się przed rakiem dziś na pikniku „Grunt to rodzinka”

Rodzinny piknik „Grunt to rodzinka” zapowiada się interesująco nie tylko dla najmłodszych mieszkańców Mielca, ale także dla tych nieco starszych.

Poza możliwością zaszczepienia się przeciw Covid-19 jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson, Prezydent Miasta Jacek Wiśniewski zachęca także do odwiedzenia stoiska Fundacji „SOS Życie”, gdzie na mielczan czekać będą specjaliści wraz ze swoją ekspercką wiedzą na temat czerniaka.

Jak zapobiegać czerniakowi, w jaki sposób samodzielnie kontrolować znamiona, co powinno nas zaniepokoić? Na te oraz na wszystkie inne pytania będzie można uzyskać odpowiedzi już w najbliższą niedzielę 8 sierpnia podczas rodzinnego pikniku „Grunt to rodzinka”, który odbędzie się na terenie Parku im. Stanisława Lachmana (park za DK SCK w Mielcu) i parku przy MBP SCK w Mielcu, od godziny 16:00.

Projekt pn.” WyRaS – Wykryj Raka Skóry” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany w ramach  Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa V Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działanie 5.1 Programy profilaktyczne.
Beneficjentem projektu jest Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina
W Rzeszowie. Partnerem projektu jest Fundacja SOS Życie z Mielca .

Celem projektu jest zwiększenie świadomości na temat zapobiegania nowotworom skóry. Więcej informacji na temat programu znaleźć można na stronie: www.wyras.pl.

Wydarzenie objęte zostało Patronatem Prezydenta Mielca.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa