W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Materiały video Relacje z wydarzeń Wywiady

Zbigniew Ziobro na konferencji prasowej w Mielcu [FOTO, VIDEO]

Dziś w jednej z sal SCK w Mielcu odbyła się konferencja prasowa Zbigniewa Ziobry – ministra sprawiedliwości oraz prokuratora generalnego, współzałożyciela i prezesa Solidarnej Polski. Tematem spotkania z mediami była głównie promocja Marcina Warchoła pochodzącego z Niska.

Został on przedstawiony jako godny uwagi kandydat na posła który w nadchodzących wyborach parlamentarnych będzie startował z ostatniej (30) pozycji na liście PiS. W tle spotkania ciągle przewijał się temat ekologii, prawa, firmy Kronospan i mieszkańców Mielca których problemem jest brak czystego powietrza – od tego właściwie zaczęto spotkanie które zakończyły aktualne tematy dotyczące Zbigniewa Ziobry.

Dr. hab. Marcin Warchoł związany jest z Mielcem od około dwóch lat. Obecnie jest podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości. Główną jego zaletą ma być kompetencja w zakresie regulacji prawnych – po wyborach miałby zając się nimi m.in w kontekście dotyczących ochrony środowiska. Od początku konferencji podkreślano problem mieszkańców miasta dotyczący firmy Kronospan oraz obiecano wprowadzenie systemowych rozwiązań tego typu sytuacji – później rozmowa zeszła na tematy ogólnokrajowe, głównie dotyczące ministra Zbigniewa Ziobro.

Na konferencji jedynymi przedstawicielami władz samorządowych byli: Andrzej Głaz (wójt gminy Tuszów Narodowy) oraz Robert Pluta (wójt gminy Padew Narodowa). W spotkaniu uczestniczyły praktycznie tylko media i organizatorzy. Zapraszamy do oglądnięcia naszej relacji i kilku zdjęć z tego dość niecodziennego wydarzenia.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Liban ojczyzna św. Szarbela [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Mielec w Rankingu Gmin Podkarpacia 2023 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Seniorzy na scenie w Gminie Tuszów Narodowy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa