W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Zbiórka dla chorego na raka Igora z Mielca

Podopieczny Fundacji Dziecięca Fantazja, Igor z Mielca przeszedł ciężkie chwile w walce z rakiem.

14-letni Igor pochodzi z Mielca. Jesienią 2018 roku nastolatek zaczął się uskarżać na ból w ręce i wyczuł w niej guza. Niestety, dalsza diagnostyka wykazała obecność nowotworu złośliwego – mięsaka. Leczenie rozpoczęło się od chemioterapii, a następnie przeprowadzono operację usunięcia guza, po czym znów konieczna była chemia oraz radioterapia. Obecnie wygląda na to, że nowotwór został pokonany, jednak chłopiec pozostaje pod ścisłą kontrolą lekarską.

Igor dużo czasu spędza w domu odpoczywając po ciężkim leczeniu. Chłopiec lubi słuchać muzyki, a nie ma dobrego sprzętu. Igorowi marzy się wieża LG z dobrymi głośnikami. Taki sprzęt będzie fajnie wyglądał w pokoju, a Igor będzie mógł się rozkoszować czystym brzmieniem ulubionych utworów.

Można pomóc w spełnieniu marzenia
Igora   poprzez dokonanie dowolnej wpłaty na prowadzoną przez fundację zbiórkę : https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/43

Fundacja Dziecięca Fantazja od 16 lat spełnia marzenia chorych dzieci. Do tej pory tradycyjnymi metodami, ale teraz dzięki platformie www.wishurfing.pl spełnianie marzeń stało się znacznie prostsze. Można w łatwy sposób przeglądać profile dzieci i w prosty sposób wesprzeć te wybrane.   

Każdy może nam pomóc wpłacając drobną kwotę.  Dla nas to kolosalna pomoc, gdyż dzięki takiemu wsparciu uszczęśliwiamy wiele chorych dzieci, a radość dziecka to również ogromna radość rodziców, których ze względu na wysokie koszty leczenia i rehabilitacji dzieci nie stać przeważnie nawet na małe przyjemności. Gdy choruje dziecko, choruje cała rodzina. A dzieciństwo jest tylko jedno.  I każde dziecko powinno mieć chociaż trochę radości i beztroski.

W okresie pandemii, ze względu bezpieczeństwo naszych podopiecznych my również aktualnie nie odwiedzamy dzieci. Jesteśmy zmuszeni z korzystania z usług kurierskich. Niestety aktualna sytuacja spowodowała, że samotność nieuleczalnie chorych dzieci jeszcze wzrosła.  Dla chorych dzieci zarażenie wirusem to wyrok dlatego są aktualnie całkowicie izolowane i praktycznie zamknięte w domach. 

Obecnie w bazie fundacji na swój magiczny moment czeka ponad 1000 ciężko chorych dzieci z całej Polski.  Pomóżcie nam spełnić ich marzenia. Liczy się każda złotówka.

Bardzo prosimy o pomoc w nagłośnieniu naszych działań. Po każdym artykule w mediach obserwujemy zależność, że napływa więcej listów chorych dzieci z danego regionu. Dzięki mediom rodzice i dzieci dowiadują się, ze mogą do nas napisać. Że jest jeszcze szansa na odrobinę radości. Mamy nadzieję, również na to, że po przeczytaniu informacji zgłoszą się kolejne osoby chętne do charytatywnej pomocy oraz wsparcia naszych działań.

Pozostaję z nadzieją na pomoc w nagłośnieniu zbiórki oraz propagowaniu idei fundacji.

Fundację Dziecięca Fantazja i jej podopiecznych można wesprzeć:

–    Wsparcie dowolnej zbiórki przez platformę https://www.wishsurfing.pl,

– Przez deklarację stałego wsparcia lub pojedynczą wpłatę na konto Fundacji prowadzone w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. 
nr 14 1930 1523 2310 0345 8400 0001

–       „zaadoptowaniem” konkretnego marzenia chorego dziecka z danego regionu,

–       przez przekazanie odpisu 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja W PIT-cie wystarczy wpisać nr KRS: 0000168783

Rodziny, które zmagają się z ciężkimi chorobami dzieci mogą zgłaszać dziecięce marzenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej fundacji www.f-df.pl oraz listownie.

Fundacja „Dziecięca Fantazja” – jest organizacją non-profit, posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego. Powstała w 2003 roku. Jej jedynym celem jest wnoszenie radości w życie dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są dzieci zmagające się z nowotworami, niepełnosprawnością, wadami wrodzonymi i chorobami genetycznymi. Misją Fundacji Dziecięca Fantazja jest dotarcie do wszystkich cierpiących dzieci w Polsce, aby wnieść w życie dzieci i ich rodzin iskierkę radości, wiary i nadziei. Fundacja działa na rzecz polskich dzieci.

Przez 16 lat działalności spełniła ponad 7000 najskrytszych fantazji. Fundatorami marzeń są osoby indywidualne, firmy i organizacje. Więcej na:www.f-df.pl

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa