W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Zbiórka dla dzieci z Domu Dziecka w Skopaniu

Każdy z nas będąc dzieckiem, marzył o cudownych świętach, o pięknie ubranej choince i górze prezentów, które można by znaleźć pod tym magicznym drzewkiem. 

Niestety nie wszystkie dzieci mają to szczęście, aby spędzić święta w rodzinnym gronie, przy choince z dużą ilością prezentów. Są to dzieci z Domów Dziecka. W naszej okolicy mamy taki Dom Dziecka, znajduje się on w Skopaniu.

Czasami tak niewiele potrzeba zrobić by na twarzy tych dzieci pojawił się uśmiech. Z tą myślą organizujemy zbiórkę zabawek, gier, klocków, książek, kolorowanek, przyborów szkolnych i coś, co na pewno ucieszy chyba każde dziecko. Słodyczy.

Zapotrzebowanie też jest na różnego rodzaju kosmetyki czy też chemię gospodarczą. Między innymi szampony, odżywki, pasty do zębów, proszki do prania, płyny do płukania tkanin. Nie pozwólmy by święta wychowanków dzieci z domu dziecka w Skopaniu, były gorsze od innych dzieciaków.
Osoby, które chciałyby przekazać wyżej wymienione rzeczy, proszę o kontakt: Facebook Iwona Bugaj – Wróbel.


„Całego świata nie zmienisz, ale możesz zmienić świat jednego człowieka…”

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa