W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Zbiórka na poszukiwania zaginionego Michała Kozka

Michał lat 35 pojechał na Maderę z żoną i dwójką małych dzieci w miniony wtorek. Pojechał na trening do Maderia Ultra Trail Run w środowe popołudnie. Od tamtej pory nigdy nie wrócił.

Ratownicy szukali go od 4 dni, ale teraz się zatrzymali.

Jego rodzina wciąż tam jest, nie tracąc nadziei na znalezienie go.

Jego brat wciąż go szuka.

Chociaż rewizje zostały zawieszone, udał się na Maderę na drugi dzień po zniknięciu i nie przestanie, dopóki nie odnajdzie swojego brata.

Michał jest synem pracownika Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu, Stanisława Kozka.

Michał mieszka na stałe w Szwajcarii w Gockhausen. Na początku lipca 2021 roku wyjechał z rodziną na urlop na Maderę. Zakwaterowali się w hotelu Savoy Saccharum Resort & Spa. W środę dnia 7 lipca 2021 roku Michał wyszedł z hotelu około godziny 18:00 by pobiegać. Prawdopodobnie mógł poruszać się po trasie biegu Madeira Island Ultra Trail. Do tej pory nie powrócił, ani nie skontaktował się z bliskimi. Michał był doświadczonym biegaczem górskim, ultramaratończykiem. Zaginął podczas treningu.

Zbiórka zostanie przeznaczona na dalsze poszukiwania organizowane przez jego brata Krzysztofa i wolontariuszy. Pieniądze potrzebne są na: wynajęcie profesjonalnego sprzętu, paliwo, wyżywienie, noclegi osób poszukujących oraz wszelkie inne działania mające na celu odnalezienie Michała.

Mimo intensywnej i szeroko zakrojonej akcji ratunkowej służb ratowniczych, lokalnego środowiska i ultrabiegaczy Michał do tej pory nie został odnaleziony. Teren, na którym prowadzone są poszukiwania jest bardzo trudny, pełen szczelin i rozpadlin.

Na szczęśliwe odnalezienie Michała czeka żona, dwójka dzieci, rodzina i przyjaciele.

Nie zostawiajmy Go. Bądźmy Solidarni. Czas ma istotne znaczenie.

Poniżej link do zbiórki:

https://www.gofundme.com/f/to-find-michal-in-maderia

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa