W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zbiórka publiczna na rzecz akcji „Harcerze na 2-óch kółkach” już za nami!

W weekend 25- 27 listopada w nowo powstałej Galerii Navigator mieleccy harcerze zbierali pieniądze do puszek na zakup nowych rowerów do Bazy Hufca ZHP Mielec „Słoneczna Polana” w Błotach Karwieńskich II  oferując tym samym pakowanie produktów w sklepie E.Leclerc.

Udało nam się zebrać ponad  10 procent potrzebnych środków,  co według założeń pozwoli na zakup 13 maszyn. Resztę kosztów pokryją sponsorzy – lokalny producent rowerów marki Kands oraz Stowarzyszenie Odrodzony Mielec.

W Karwieńskich Błotach II byłem już nieraz, tam nowe rowery bardzo nam wszystkim się przydadzą. Miło było widzieć harcerzy pełnych entuzjazmu, pracujących na nasze wspólne dobro.  W akcji wzięło udział dużo naszych najmłodszych podopiecznych. 

unnamed-1

 

Ich uśmiech na twarzach mówił sam za siebie – opowiada Hubert Stala – jeden z opiekunów.Nasi harcerze mocno zaangażowani w zbiórkę podsumowują jednogłośnie: „Jesteśmy bardzo zadowoleni!”. Sama akcja przyniosła im wiele radości! Teraz czekamy już tylko na pojawienie się nowych rowerów na „Słonecznej Polanie”!

 

unnamed-2

 

unnamed-3

 

unnamed-4

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa