W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Zbiórka środków na żwirek dla schroniskowych kotów

Stowarzyszenie OAZA dla Zwierząt Mielec informuje, że w schronisku stale przebywa około 50 kotów,  które korzystają z kuwet.

Kuwety muszą być co najmniej dwa razy sprzątane, aby kociaki nie załatwiały się po kątach. Codziennie dosypują do każdej kuwety ubytki żwirku, które wynikają ze sprzątania tego co kociak zostawi w kuwecie, a co najmniej jeden raz w tygodniu każda kuweta zostaje całkowicie opróżniona.

W zastraszająco szybkim tempie rosną ceny za żwirek z którego korzystają schroniskowe kociaki, a którego zużywa się w mega dużej ilości.  Testowano wiele żwirków i ten, który używany jest teraz, najlepiej się sprawdza przy dużej ilości kotów.

Jeszcze na początku 2022 roku, cena za 1 worek żwirku Super Benek Uniwersalny 25L wynosiła – 40,90 zł. Pod koniec 2022 r. cena za ten sam żwirek wynosiła już 55,32 zł za 1 worek 25L.

Nowy Rok 2023 przyniósł takie podwyżki cen,  że przecieramy oczy nie wierząc, że to jest możliwe. W styczniu 2023 roku, cena za 1 worek żwirku Super Benek Uniwersalny 25L wynosi  od 65,80 zł do 88,20 zł. 

Stoimy przed dylematem co zrobić.  Ceny szaleją, a my nie mamy wystarczających środków aby zamówić dużą ilość żwirku, która z perspektywy upływu czasu, byłaby oszczędnością

Dlatego ośmielamy się Państwa prosić  o pomoc w zebraniu środków na zakup większej ilości żwirku Super Benek Uniwersalny 25L dla naszych kocich bezdomniaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Pies i Kot” w Mielcu prowadzonego przez Stowarzyszenie Oaza dla Zwierząt Mielec.

Jeśli tylko macie możliwość prosimy  o wsparcie finansowe lub zakup w/w żwirku i dostarczenie go do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Mielcu, 39-300 Mielec, ul. Targowa 11.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, tą rzeczową jak i finansową. 

Stowarzyszenie Oaza dla Zwierząt Mielec 

Razem możemy więcej!

 Zostań naszym bohaterem! Podaruj 1,5% schroniskowym kociakom i psiakom. KRS 0000758868 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa