24 maja 2019 (piątek) - 7:38
Slider
Image default
Przestępstwa, skandale, i afery

Zbliża się ”Marsz ku wolności od Kronobyla”

Wczoraj w jednej mieleckich siłowni doszło do kolejnego spotkania aktywistów grupy ”Blokada truciciela Melnoxu. Czas najwyższy rozwiązać ten śmierdzący problem”.

Spotkanie miało charakter techniczny, udział w nim wziął także przedstawiciel mieleckiej policji. Omawiano szczegóły organizacyjne zbliżającego się marszu.

Aktywiści grupy opowiadali o przygotowywanych niespodziankach podczas marcowej manifestacji. W zebraniu brało udział około 150 osób. Planowany jest udział ogólnopolskiej telewizji.

Uczestnicy spotkania uczcili minutą ciszy zmarłego Prezydenta Mielca Daniela Kozdębę. Zgromadzenie oraz marsz będzie miało charakter rodzinny.

 

Slider

Zobacz też...

2 komentarze

Husarz zaklety 5 marca 2018 (poniedziałek) at 12:37

Kto jest tym trucicielem Melnoxu?

Odpowiedz
Cubadebate 6 marca 2018 (wtorek) at 14:09

Ani nie tłumacze obserwatora ani nie jestem jego ojcem. Tłumacze Tobie coś co dla np dla mnie jest oczywiste a dla Ciebie najwidoczniej nie. Szukasz powodu do kłótni, taki widocznie masz charakter lub . kompleksy. Zauważ w moich wypowiedziach nie ma agresji ale co do Twoich już takiej pewności nie ma. Agresja, zaciętość,buta ? A może tylko tak mi się nerwusku wydaje kiedyś, dawno temu ktoś z dorosłych mówił Na Wolce to mieszkają bardzo kłótliwi ludzie. Mimo ze Twój ton pozostawia wiele do życzenia- nie zgadzam się z opinią usłyszaną jako dziecko. Miłego wieczoru nerwusku

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości
%d bloggers like this: