W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Zbliża się ”Marsz ku wolności od Kronobyla”

Wczoraj w jednej mieleckich siłowni doszło do kolejnego spotkania aktywistów grupy ”Blokada truciciela Melnoxu. Czas najwyższy rozwiązać ten śmierdzący problem”.

Spotkanie miało charakter techniczny, udział w nim wziął także przedstawiciel mieleckiej policji. Omawiano szczegóły organizacyjne zbliżającego się marszu.

Aktywiści grupy opowiadali o przygotowywanych niespodziankach podczas marcowej manifestacji. W zebraniu brało udział około 150 osób. Planowany jest udział ogólnopolskiej telewizji.

Uczestnicy spotkania uczcili minutą ciszy zmarłego Prezydenta Mielca Daniela Kozdębę. Zgromadzenie oraz marsz będzie miało charakter rodzinny.

 

Zobacz też...

2 komentarze

Husarz zaklety 5 marca 2018 (poniedziałek) at 12:37

Kto jest tym trucicielem Melnoxu?

Odpowiedz
Cubadebate 6 marca 2018 (wtorek) at 14:09

Ani nie tłumacze obserwatora ani nie jestem jego ojcem. Tłumacze Tobie coś co dla np dla mnie jest oczywiste a dla Ciebie najwidoczniej nie. Szukasz powodu do kłótni, taki widocznie masz charakter lub . kompleksy. Zauważ w moich wypowiedziach nie ma agresji ale co do Twoich już takiej pewności nie ma. Agresja, zaciętość,buta ? A może tylko tak mi się nerwusku wydaje kiedyś, dawno temu ktoś z dorosłych mówił Na Wolce to mieszkają bardzo kłótliwi ludzie. Mimo ze Twój ton pozostawia wiele do życzenia- nie zgadzam się z opinią usłyszaną jako dziecko. Miłego wieczoru nerwusku

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa