Wczoraj w jednej mieleckich siłowni doszło do kolejnego spotkania aktywistów grupy ”Blokada truciciela Melnoxu. Czas najwyższy rozwiązać ten śmierdzący problem”.

Spotkanie miało charakter techniczny, udział w nim wziął także przedstawiciel mieleckiej policji. Omawiano szczegóły organizacyjne zbliżającego się marszu.

Aktywiści grupy opowiadali o przygotowywanych niespodziankach podczas marcowej manifestacji. W zebraniu brało udział około 150 osób. Planowany jest udział ogólnopolskiej telewizji.

Uczestnicy spotkania uczcili minutą ciszy zmarłego Prezydenta Mielca Daniela Kozdębę. Zgromadzenie oraz marsz będzie miało charakter rodzinny.

 

2 Komentarze o: Zbliża się ”Marsz ku wolności od Kronobyla”

  • Kto jest tym trucicielem Melnoxu?

  • Ani nie tłumacze obserwatora ani nie jestem jego ojcem. Tłumacze Tobie coś co dla np dla mnie jest oczywiste a dla Ciebie najwidoczniej nie. Szukasz powodu do kłótni, taki widocznie masz charakter lub . kompleksy. Zauważ w moich wypowiedziach nie ma agresji ale co do Twoich już takiej pewności nie ma. Agresja, zaciętość,buta ? A może tylko tak mi się nerwusku wydaje kiedyś, dawno temu ktoś z dorosłych mówił Na Wolce to mieszkają bardzo kłótliwi ludzie. Mimo ze Twój ton pozostawia wiele do życzenia- nie zgadzam się z opinią usłyszaną jako dziecko. Miłego wieczoru nerwusku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider