W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Zdalna sesja Rady Miasta. Zmiany w komisjach

Wczoraj radni miejscy odbyli zdalną sesje Rady Miasta. Obrady zaczęły się o godzinie 10 rano, a zakończyły o 21.20, wnioskować można z tego, że zdalne obrady bardziej służą radnym, a ich praca jest bardziej efektywna, techniczne problemy zawsze towarzyszą tego typu zdarzeniom.

Jednym z oczekiwanych punktów sesji było głosowanie nad odwołaniem z funkcji przewodniczącego komisji sportu radnego Jarosława Szczerby. Po godzinnej prezentacji dokonań swojej pracy i zaangażowania radny nie zdołał przekonać większości o swoich intencjach i został odwołany różnicą jednego głosu podczas głosowania, 11 radnych było za 10 przeciw a 2 się wstrzymało.

Wniosek o odwołaniu z funkcji przewodniczącego komisji sportu i rekreacji podpisało 5 radnych, motywowali to brakiem współpracy z klubami sportowymi. Około 6 godzin trwały obrady poświęcone temu punktowi sesji Rady Miejskiej.

Jarosława Szczerbę zastąpił na tej funkcji Wiesław Truniarz. Przeciwko tej decyzji głosowali głównie radni z klubu PiS.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa