W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Zdarzenie drogowe w Ostrowach Tuszowskich

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 53-latek, który kierując audi, wjechał do przydrożnego rowu w Ostrowach Tuszowskich.

Zdarzenie zgłosili świadkowie, którzy jako pierwsi udzielili mu pomocy. Mężczyzna na widok policjantów próbował uciec do pobliskiego lasu. W trakcie dalszych czynności okazało się, że ma cofnięte uprawnienia do kierowania.

Policjanci interweniowali w Ostrowach Tuszowskich w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierowca audi wjechał samochodem do przydrożnego rowu. Policjanci zastali wskazany pojazd w rowie oraz siedzącego w nim na fotelu kierowcy mężczyznę, który na ich widok próbował oddalić się do pobliskiego lasu. Funkcjonariusze udaremnili mu ucieczkę. Na miejscu obecni byli również świadkowie, którzy zatrzymali się, aby udzielić pomocy mężczyźnie i powiadomili o zdarzeniu Policję.

53-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego podczas legitymowania zaprzeczał, aby kierował pojazdem. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 53-latka. Badanie wykazało 2,54 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna z raną głowy został przetransportowany do szpitala, gdzie po wykonaniu niezbędnych badań i udzieleniu pomocy, został zwolniony. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że 53-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania.

Funkcjonariusze ustalili świadków zdarzenia i wykonali oględziny pojazdu. W sprawie trwają dalsze czynności

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa