W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Zdarzenie z udziałem rowerzystów w Cmolasie

39-letni rowerzysta z obrażeniami trafił do szpitala po tym, jak upadł na jezdnię. Mężczyzna stracił panowanie nad jednośladem, gdy najechał na tylne koło jadącej przed nim rowerem kobiety. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, że rowerzyści są w grupie uczestników ruchu drogowego najbardziej narażonych na obrażenia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz.14, na drodze gminnej w Cmolasie, na odcinku relacji Cmolas – Dąbrówka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem, 39-letni mieszkaniec gminy Cmolas, najechał na tylne koło jadącej przed nim rowerzystki. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i upadł na jezdnię. Do zdarzenia doszło w trakcie, gdy 39-latek wraz ze swoją znajomą wyprzedzali dwie inne rowerzystki.
W wyniku upadku mężczyzna doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Żadna z pozostałych rowerzystek nie odniosła obrażeń.
 

Policjanci apelują o ostrożność. Pamiętajmy, że rowerzyści, podobnie jak piesi, są najbardziej narażoną na obrażenia grupą uczestników ruchu drogowego. Pomimo, że obowiązujące w naszym kraju przepisy nie nakładają obowiązku jazdy w kasku ochronnym, policjanci zalecają korzystanie z tej dodatkowej ochrony.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Makbet według rudzian

Wiadomości Mielec

Uczniowie na spływie kajakowym Wisłoką [FOTO]

Wiadomości Mielec

Sport w Mielcu – oczami dziecka [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa