W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Zderzenie samochodów w Cmolasie

Policjanci wyjaśniają okoliczności, do którego doszło w czwartek w Cmolasie. W wyniku zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem dostawczym, do szpitala z obrażeniami trafił kierowca dostawczego iveco. Kierujący ciężarowym renault nie odniósł obrażeń. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Przez kilka godzin trwały utrudnienia na tym odcinku drogi.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Cmolasie, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Tarnobrzeg – Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciężarowym renault wraz z przyczepą nie zachował ostrożności i skręcając w lewo zderzył się z dostawczym iveco, którego kierowca wykonywał w tym czasie manewr wyprzedzania ciężarówki. W wyniku zdarzenia 31-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, który kierował iveco z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Kierowca ciężarówki, 27-letni mieszkaniec woj. śląskiego nie odniósł obrażeń. Obydwaj byli trzeźwi.

Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca, gdzie doszło do wypadku. Iveco zabezpieczono na policyjnym parkingu. Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu na tym odcinku. W sprawie prowadzone jest postępowanie, które pomoże ustalić dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa