W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Zderzenie trzech osobówek w Kosowach

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wprzedwczoraj w Kosowach, gmina Niwiska. W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych, do szpitala trafiło trzy osoby. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 14, na ul. Mieleckiej w Kosowach, na drodze wojewódzkiej 875, na odcinku relacji Kolbuszowa –Mielec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renaultem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył jadącego przed nim audi, którego kierowca sygnalizował skręt w lewo. Jadący za renaultem kierowca bmw, niestety nie zdołał go bezpiecznie ominąć i uderzył w bok renaulta.

Kierowca renaulta i jego pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Oboje są mieszkańcami powiatu mieleckiego. Do szpitala trafiła również mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, pasażerka audi. Pozostali uczestnicy nie doznali obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowcy wszystkich pojazdów byli trzeźwi. Na miejscu przez kilka godzin pracowali kolbuszowscy policjanci. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących pojazdów.

W sprawie prowadzone jest postępowanie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Niedziela pod znakiem gwałtownej aury [FOTO]

Wiadomości Mielec

Pijany wjechał w zaparkowany samochód

Wiadomości Mielec

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa