W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Zdradził go młynek

Za posiadanie narkotyków odpowie 18-latek, którego zatrzymali w piątek policjanci. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na trzech młodych mężczyzn stojących na uboczu, z których jeden trzymał w rękach metalowy młynek. Wewnątrz młynka znajdował się susz roślinny. Policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa. W sprawie trwają dalsze czynności.

Policjanci z wydziału kryminalnego interweniowali w piątek przy ul. Jana Pawła II w Kolbuszowej. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na stojących w zaroślach trzech młodych mężczyzn. Jeden z nich trzymał w rękach metalowy młynek. Na widok policjantów młodzi mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać.

Policjanci sprawdzili zawartość młynka, znajdował się w nim susz roślinny. Dodatkowo 18-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa posiadał przy sobie woreczek z suszem. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do kolbuszowskiej jednostki. Do komendy trafili także przebywający z nim 18 i 19-latek. 

Zabezpieczony susz został przebadany testerem narkotykowym, który potwierdził obecność substancji zabronionych. Po wykonaniu czynności mężczyźni zostali zwolnieni. Za posiadanie narkotyków odpowie 18-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa.

W sprawie prowadzone jest postępowanie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa