W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Lifestyle

Zdrowe życie – spotkanie autorskie

„Zdrowe życie” – spotkanie autorskie z Marzeną Żurek, dietetykiem i specjalistą ds. psychodietetyki.

Wiosna w pełni, czas zadbać o formę ciała i ducha. Zapraszamy Cię na spotkanie z doradcą i edukatorem żywieniowym, specjalistą ds. psychodietetyki – MARZENĄ ŻUREK. Spotkanie „Zdrowe życie” odbędzie się 10 maja 2022 r., we wtorek, o godz. 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2.

Podczas spotkania zaprosimy Cię na prelekcję dotyczącą zdrowego trybu życia oraz warsztaty kulinarne ze zdrową niespodzianką ☺…Spotkanie odbędzie się w Sali Audiowizualnej oraz (część praktyczna) w Wypożyczalni dla Młodzieży. Spotkanie kierowane jest do osób dorosłych, chcących cieszyć się dobrym zdrowiem, samopoczuciem i sylwetką wolną od nadmiaru kilogramów…

Prelegentka posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie żywienia i tzw. psychodietetyki w ujęciu holistycznym, specjalizuje się w trwałym zmienianiu nawyków żywieniowych osób zmagających się z nadwagą, otyłością i chorobami metabolicznymi.  Jest też laureatką plebiscytu Hipokrates z zaszczytnym tytułem Dietetyka Medycznego Roku województwa śląskiego. 

Marzena Żurek jest autorką książek z zakresu zdrowego odżywiania dzieci „Żywieniowe przygody Tobiego, kotka psotliwego” oraz dorosłych „Dieta dorosłego człowieka”. Obydwie książki wraz autografem (oraz prawdziwym autografem Tobiego ;), zakładką i pamiątkowym magnesem będzie można zakupić na spotkaniu w cenie 30 i 35 zł. 

Zapraszamy na spotkanie!!!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Podkarpacia w siatkówce dziewcząt z udziałem gwiazdy siatkówki w SP 6

Wiadomości Mielec

Unijne dofinansowania dla OSP Kiełków i Przecław

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa