Slider

Smaczna kuchnia, widoczne gołym okiem rezultaty i wiara w swój sukces przyniosły świetne efekty oraz zagwarantowały lepsze samopoczucie.

Pani Agnieszka pomimo braku czasu i dużej ilości obowiązków, zadbała o swoje zdrowie i odkryła siebie na nowo.

Pani Agnieszko, czym jest dla Pani dobre zdrowie?

Dobre zdrowie to dobre samopoczucie i stan zdrowia, kiedy czuję się naprawdę dobrze – dokładnie tak, jak czuję się właśnie teraz. To coś, o co warto zadbać niezależnie od ilości codziennych obowiązków i mnogości spraw do załatwienia.

Jak kuracja w Bonne Sante poprawiła Pani zdrowie i samopoczucie?

Straciłam zbędne kilogramy i o wiele lepiej się czuję… Generalnie jest mi dużo lżej, mam zdecydowanie więcej energii – ciężko to opisać, ale efekty są fantastyczne. Moje odczucia i samopoczucie są zupełnie inne aniżeli przed przejściem na dietę. Czuję się świetnie w swoim ciele i bardzo to lubię – aż nie mogę uwierzyć, że tak długo odkładałam decyzję o przejściu na dietę. Jestem szczęśliwa, że mi się udało i skorzystałam z pomocy Bonne Sante.

Co zmieniły w Pani życiu utracone kilogramy?

Mogę przejrzeć się w lustrze kiedy chcę i gdzie chcę. Oprócz tego wreszcie mogę wybierać ubrania w każdym fasonie. Kiedy idę do sklepu, ekspedientka nie patrzy na mnie z góry, mówiąc, że nie ma dla mnie rozmiaru. Czuję się inaczej – jestem zadowolona z siebie, w szczególności gdy patrzę w lustro.

Co najbardziej podobało się Pani w przygotowanej diecie?

Dieta potrafi edukować – naprawdę wiele się dzięki niej nauczyłam. Teraz dbam o swoje zdrowie, jem regularne posiłki, dbam o odpowiednią ilość warzyw i owoców. Generalnie dieta jest bardzo prosta i naprawdę szybka. Z przepisów jestem bardzo zadowolona, posiłki jemy całą rodziną – kontynuuje i wykorzystuje wszystkie otrzymane przepisy.

Czy można osiągnąć trwały i szybki efekt bez obowiązkowej suplementacji?

Tak, można. Ja próbowałam na przestrzeni lat wielu różnych suplementów diety, jednak to było za małobrakowało mi trwałego, widocznego efektu. Myślałam, że do odchudzania nie jest potrzebna dieta, jednak okazało się, że bardzo się myliłam. Dobrze dobrana dieta to jest 70% sukcesu, który jest na wyciągnięcie ręki zdrowo i bez suplementów.

Jak pomógł Pani cotygodniowy kontakt z osobistym dietetykiem Bonne Sante?

Bardzo dobrze! Regularne spotkania mobilizowały mnie to do dalszej pracy nad sobą. Z tygodnia na tydzień widziałam efekty i miałam pewność, że dietetyk troszczył się o mnie. Kilogramy niemal same znikały.

Co sprawiło, że to kuracja i dieta Bonne Sante okazała się najskuteczniejsza?

Regularność posiłków, cotygodniowe spotkania i sposób prowadzenia kuracji. Pierwszy raz przekonałam się na własnej skórze, że można efektywnie prowadzić kurację odchudzającą bez suplementów i innych ziół. Wszystkie produkty spożywcze w moim jadłospisie są tanie i wiele z nich znalazłam we własnej kuchni. W rezultacie myślę, że często nie potrafimy wykorzystać odpowiednio składników, które mamy w domu.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Przede wszystkim byli w szoku! Bliscy i znajomi szczerze mi gratulują, czasami nawet w pierwszej chwili mnie nie poznają. Mnóstwo osób bardzo mnie wspierało i kibicowało mi. Wiele osób przyznało, że widząc efekty, zwyczajnie mi pozazdrościło. A mąż? Jest zdecydowanie bardzo zadowolony :)

Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Sante swojej najlepszej przyjaciółce?

Poleciłam i nadal polecam. Jestem bardzo zadowolona, gdy tylko mogę, to polecam kurację w Bonne Sante wszystkim moim znajomym. Gdy ktoś mówi, że obawia się przejścia na dietę, to zapewniam go, że jest to naprawdę proste i szybkie. Oczywistym jest, że wszyscy pracują i mają swoje różnorakie obowiązki, ale w międzyczasie trzeba znaleźć także czas na swoje zdrowie. Jestem tego doskonałym przykładem.

Odkryj siebie na nowo!

  • Cotygodniowe spotkania​ – to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta ​- każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste. Dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja ​- zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet. Dzięki nam jesteś pod opieką profesjonalisty, co daje Ci gwarancję stałej troski o Twoje zdrowie i samopoczucie, a także bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Zaufaj nam, razem nam się uda!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider