W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Ze Stali Mielec do reprezentacji

Albin Granlund został powołany do reprezentacji Finlandii na na zbliżające się mecze Eliminacji Mistrzostw Świata 2022

Prawy obrońca PGE FKS Stali Mielec ma już spory dorobek w narodowych barwach. Do tej pory w reprezentacji grał już osiemnaście razy. Wystąpił m.in. w historycznych dla Finlandii eliminacjach do tegorocznego EURO.

Finowie zakwalifikowali się na turniej z drugiego miejsca w grupie, a w samych eliminacjach wyprzedzili Lichtenstein, Grecję, Bośnię i Hercegowinę oraz Armenię. Musieli uznać wyższość jedynie bardzo mocnej reprezentacji Włoch.

Teraz czas na eliminacje mistrzostw świata 2022. Pierwszymi dwoma rywalami Finów będzie Bośnia i Hercegowina oraz Ukraina. Mecz Finlandia – Bośnia i Hercegowina odbędzie się 24 marca w Helsinkach. Starcie z Ukrainą 28 marca w Kijowie. Do tego podopieczni Markku Kanervy zagrają jeszcze mecz towarzyski ze Szwajcarią. To spotkanie odbędzie się 31 marca w Sankt Gallen.

Więcej o karierze reprezentacyjnej Albina Granlunda możecie przeczytać TUTAJ.

Albin Granlund trafił do PGE FKS Stali Mielec w styczniu bieżącego roku z klubu szwedzkiej ekstraklasy – Orebro SK. W naszych barwach w PKO Bank Polski Ekstraklasie zagrał do tej pory w siedmiu meczach.

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Oddziałów Ginekologiczno-Położniczego i Noworodkowego Szpitala Specjalistycznego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi piłkarze Stali Mielec na turnieju we Włoszech [FOTO]

Wiadomości Mielec

W Trzcianie skradziono motocykl marki WSK

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa